Informacje o firmie Margot

Firma Margot rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku w Centrum Handlowym SAS. Na początku w sprzedaży posiadaliśmy jedynie kilka belek wyszukanych firan i zasłon, z  czasem zaczęliśmy poszerzać swój asortyment o karnisze, pościel, obrusy i ręczniki.
W rozwój Naszej firmy angażowała się cała rodzina, co szybko przełożyło się na pierwsze sukcesy, dzięki czemu nasza oferta rozwijała się stopniowo i sukcesywnie. Zdobywając zaufanie klientów zaczęliśmy projektować dekoracje okienne u nich w domach, biurach, hotelach i restauracjach.
Naszą pracownię krawiecką zbudowaliśmy na wielu latach współpracy z klientami, wizytach na targach tekstylnych, ciągłych szkoleniach i ciężkiej pracy.

Dziś handel i usługi artystycznego szycia prowadzimy w oparciu o tysiące wzorników z tkaninami, przy współpracy z największymi znanymi firmami tekstylnymi. Nasza działalność nadal opiera się na firmie rodzinnej, której filarami są wyszkoleni pracownicy.
Ogromne doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam na budowanie dobrej relacji z klientem i profesjonalna obsługę.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowym wystrojem okna, bądź ciekawą aranżacją pomieszczeń zapraszamy do naszego salonu. Specjalnością firmy Margot jest szeroko rozumiany wystrój okien, a także dekoracja wnętrz. Poprzez umiejętność dopasowania projektu do koncepcji danego wnętrza potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy aranżację okien w zakresie projektowania, wymiarowania, szycia i zawieszania oraz doboru dodatków. Dzięki naszej pasji, talentowi i doświadczeniu œświadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie – od stworzenia projektu do jego realizacji i montażu.

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz współpracujemy z architektami wnętrz.

Nasi profesjonalni doradcy dzielą się swoją fachową wiedzą oraz zapewnią miłą i rzetelną obsługę.

Zapraszamy!

personel-margot-firany

Facebook